Bionáplň SanniSMART 3V1 SUBIO

BIONÁPLŇ SanniSMART 3 v 1 do chemických přenosných a kontejnerových toalet Nová revoluční účinná náhrada chemických přípravků ! ...

stavebniny-ds.cz

Bionáplň SanniSMART 3V1

kliknutím zvětšíte
Bionáplň SanniSMART 3V1 SUBIO
ks
Kód:Z-31
Výrobce:SUBIO
Cena s DPH : 385,- Kč
DPH:21 %
BIONÁPLŇ SanniSMART 3 v 1 do chemických přenosných a kontejnerových toalet Nová revoluční účinná náhrada chemických přípravků ! TROJITÁ FORMULE 1. Rozkládá tuhé i kapalné odpadní látky 2. Účinně odstraňuje zápach 3. Příjemně voní Pouze jedna NÁPLŇ pro oba zásobníky Netoxická Neškodí životnímu prostředí
BIOLOGICKÝ VÝROBEK SanniSMART S TROJÍM ÚČINKEM PRO PŘENOSNÉ TOALETY
je směsí tekutých enzymů, doplněnou o speciální parfemovanou složku, se silným účinkem při použití pro husté i tekuté odpady.
SanniSMART je nový, účinný, ISO certifikovaný biologický přípravek na bázi unikátních přírodních tekutých enzymů. Je speciálně navržen tak, aby zkapalnil a redukoval organický odpad a odstranil nepříjemné pachy z exkrementů v přenosných toaletách, používaných např. v karavanech, na jachtách, staveništích, chatách, apod.

VÝHODY
Nahrazuje používání chemie při rozkladu odpadních látek.
Po aplikaci a použití zanechává příjemnou vůni.
Speciální retardant napomáhá regulaci nepříjemných pachů vznikajících v kontejnerových a přenosných toaletách.
NEOBSAHUJE FORMALDEHYD, tzn., že používání přípravku je bezpečné a jeho likvidace nezatěžuje životní prostředí.
Lze jej bezpečně likvidovat při čištění odpadních vod a také kompostováním.
Není škodlivý pro lidské zdraví, zvířata či vodní organismy.
Rychle zkapalňuje pevné organické látky.
Svou účinností pak neláká obtížný hmyz a navíc příjemně voní.

VYUŽITÍ
Bionáplň trojí formule pro přenosné chemické toalety a zařízení určené pro použití na chatách, lodích, v autokarech, letadlech, obytných přívěsech a karavanech, vhodná také např. pro zdravotnická zařízení, podzemní důlní pracoviště, na staveništích, atd.

ZPŮSOB POUŽITÍ
Ověřte si kapacitu nádrže. Na každých 10l obsahu nádrže použijte 100 ml přípravku. Pouze v případě typu Porta Potti vlijte do horní nádrže toalety, u ostatních typů (např. WC pro karavany a lodě atd.) do sběrné nádržky.
Nepoužívejte společně s ostatními čistícím a dezinfekčními prostředky obsahujícími kupř. formaldehydové, fenolické či kvartérní amoniové sloučeniny, které by mohly potlačit účinky přípravku.
Provozní teplota: V aktivním stavu mezi 10-60°C.
Výsledek nezávislého produktového testu: Certifikován jako NEPATOGENNÍ (Národní referenční laboratoř), bezpečná likvidace při čištění odpadních vod.

1 l

SanniSMART je nový revoluční výrobek 3 v 1 na bázi přírodních enzymů, určený pro použití do přenosných toalet, uzavřených odpadních systémů v karavanech, na jachtách, také v provozech na silničních a ostatních staveništích. Níže jsou důvody, které nás vedly k vyvinutí biopřípravku, který nemá negativní dopad na životní prostředí, velmi účinně odstraňuje zápach, likviduje exkrementy, neobsahuje žádné fenoly, fosfáty, formaldehyd a jiné chemické látky a je obohacen o příjemnou vůni.

PŘENOSNÉ TOALETY - popis systému
Tato hygienická zařízení se většinou skládají ze dvou částí. Vrchní 20l nádoba je opatřená sedací částí a ručně ovládaným splachovadlem. Za účelem eliminace zápachu spojeným s použitím toalety se většinou při plnění nádoby s vodou přidává nějaký parfemovaný přípravek – 1 chemická složka.
Spodní část toalety tvoří další 20l nádoba, oddělená od vrchní části posuvnou záklopkou. Ta je po dobu používání toalety otevřená a bezprostředně po přijmutí exkrementů se automaticky uzavře.
Minimální množství vody stanovené pro použití toalety jsou 2l vody obsažené ve spodní části zařízení, do něhož přidáváme další přípravek - 2 chemická složka a důvodem použití této složky je podpořit rozpouštění výkalů a posléze tak usnadnit vyprázdnění zaplněné nádoby.

OŠETŘENÍ TOALET – ELIMINACE ZÁPACHU
Dnešní trh nabízí řadu hygienických zařízení určených pro použití v karavanech a člunech, které jsou dostupné prostřednictvím specializovaných obchodů, a zároveň se tento sortiment nabízí např. stavebním firmám formou přímé nabídky.

Balení chemických přípravků – náplně - je vždy v podobě dvojdílného setu (pro vrchní a spodní část toalety je dodávána náplň zvlášť), přičemž cena těchto výrobku je dosti vysoká.
Běžným průzkumem trhu bylo zjištěno, že 80% zákazníků si stěžuje na nepříjemný zápach uvnitř karavanů a na jachtách s přenosnými toaletami kvůli tomu, že vrchní část toalet neobsahuje žádné aroma, a že přípravek na chemické bázi používaný ve spodní nádržce sice efektivně napomáhá rozkladnému procesu, ale postrádá inhibitor účinků síry, který by redukoval zápach při otevírání a zavírání záchodové záklopky.
Tento problém nás motivoval k tomu, abychom provedli podrobnější průzkum trhu ve věci potenciálního zájmu o dokonalejší výrobek 3v1. Přitom jsme se tedy dozvěděli, že koncovým uživatelům nevyhovuje to, že pro každou ze dvou nádržek se používá jiný přípravek. Mnohé z nich navíc obtěžovalo i odměřování jednotlivých dávek. Někteří majitelé karavanů, člunů, lodí, si také stěžovali na zelný zápach vycházející z toalety (to znamená přítomnost síry).
Začali jsme spolupracovat s technologem biochemické výroby a odborníkem na přípravu vůní a parfémů. Měli jsme vysoce úspěšný bakteriálně enzymatický přípravek určený pro aplikaci ve spodní nádržce.
Naším úkolem bylo navrhnout jednoduchý výrobek, uvolňující příjemnou zastírající vůni, inhibitor/ zpomalovač účinků síry, který by dokázal spoluúčinkovat s naším vlastním biologickým výrobkem, aniž by nějak narušil účinnost našeho bakteriálně enzymatického preparátu. Úkol se podařil a nyní Vám můžeme nabídnout biopřípravek Sanni SMART v balení 1 l a nebo 5l. Věříme, že Vás překvapí svou účinností.
Prozatím jsme provedli neformální zkušební testy a ze strany majitelů karavanů jsme obdrželi řadu spokojených písemných ohlasů. Věříme, že máme v rukou potenciálně vysoce úspěšný výrobek.

Zboží ze stejné kategorie - Bionáplň SanniSMART 3V1

SET SUBIO OxyBreak - domovní ČOV 50 g + urychlovač 80ml

AKCE!! Biopřípravěk určený pro zajištění bezchybného chodu domovnívh čístíren odpadních vod. Soubor užitečných bakterií OxyBreak - domovní ČOV, sypká složka, která se aplikuje jako první, je určena pro očkování aerobní ...

Bakterie pro zahradní jezírka s urychlovačem

přípravek pro zahradní jezírka Biopřípravek - Aqua CB je určen pro biologické čištění vody pomocí mikroorganismů s kladným účinkem. Tyto dokáží rozkládat a eliminovat organické nečistoty v jezírku, např. spad z okolní ...

SUBIO Stop plísním - biologická prevence vzniku plísní a potlačení plísní

Velmi účinný přípravek k odstranění plísní na stěnách ! Stop plísním je ekologický prostředek, obsahující přírodní enzymy, sloužící k odstranění plísní na jakémkoli povrchu, např. zdech, betonech, textiliích, dřevu, ...

SUBIO SET pro suchá WC s urychlovačem

Sypký biopřípravek OxyBreak - suché WC. Sypký biopřípravek OxyBreak - suché WC, který se aplikuje jako první, ekologicky zpracovává exkrementy v klasických suchých záchodech. Rozkládá hmotu organického původu, včetně toal. ...

SUBIO Tableta žump, septiků a ČOV - FREE FLO PILLS

ÚČINNÁ POMOC TAM, KDE JE NUTNÁ OBČASNÁ DESINFEKCE TOALETY!!!!! Tableta dávkuje bakterie a enzymy pozvolna a tím opětovně startuje biologický proces čištění. •rozpouští usazeniny •odstraňuje zápach •snese občasnou desinfekci ...

Subio KOMPOSTY OxyGenAtor - urychlovač kompostu

Ekologická směs mikrobilogických kultur, která rozkládá veškerý organický původ, který je rostlinného původu. Ekologická směs mikrobilogických kultur, která rozkládá veškerý organický původ, který je rostlinného původu. ...

SUBIO BIO ENZY - na nádobí

BIO prostředek na nádobí vhodný v kombinaci s ostatními prostředky SUBIO. Prostředek na mytí nádobí s vůní červeného pomeranče, obsahující přírodní enzymy, které zvyšují odmašťovací schopnost a neničí biologickou kulturu ...

SET SUBIO pro zahradní a koupací jezírka

Urychlovač biologického čištění vody pro zahradní koupací jezírka v kombinaci s bakteriemi oxybreak-aqua CB. Biopřípravek OxyBreak - Aqua CB je určen pro biologické čištění vody pomocí mikroorganismů s kladným účinkem. Tyto ...

Váš dotaz Bionáplň SanniSMART 3V1

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © stavebniny-ds.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© stavebniny-ds.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace