Bionáplň SanniSMART 3V1 SUBIO

BIONÁPLŇ SanniSMART 3 v 1 do chemických přenosných a kontejnerových toalet Nová revoluční účinná náhrada chemických přípravků ! ...

stavebniny-ds.cz

Bionáplň SanniSMART 3V1

kliknutím zvětšíte
Bionáplň SanniSMART 3V1 SUBIO
ks
Kód:Z-31
Výrobce:SUBIO
Cena s DPH : 385,- Kč
DPH:21 %
BIONÁPLŇ SanniSMART 3 v 1 do chemických přenosných a kontejnerových toalet Nová revoluční účinná náhrada chemických přípravků ! TROJITÁ FORMULE 1. Rozkládá tuhé i kapalné odpadní látky 2. Účinně odstraňuje zápach 3. Příjemně voní Pouze jedna NÁPLŇ pro oba zásobníky Netoxická Neškodí životnímu prostředí
BIOLOGICKÝ VÝROBEK SanniSMART S TROJÍM ÚČINKEM PRO PŘENOSNÉ TOALETY
je směsí tekutých enzymů, doplněnou o speciální parfemovanou složku, se silným účinkem při použití pro husté i tekuté odpady.
SanniSMART je nový, účinný, ISO certifikovaný biologický přípravek na bázi unikátních přírodních tekutých enzymů. Je speciálně navržen tak, aby zkapalnil a redukoval organický odpad a odstranil nepříjemné pachy z exkrementů v přenosných toaletách, používaných např. v karavanech, na jachtách, staveništích, chatách, apod.

VÝHODY
Nahrazuje používání chemie při rozkladu odpadních látek.
Po aplikaci a použití zanechává příjemnou vůni.
Speciální retardant napomáhá regulaci nepříjemných pachů vznikajících v kontejnerových a přenosných toaletách.
NEOBSAHUJE FORMALDEHYD, tzn., že používání přípravku je bezpečné a jeho likvidace nezatěžuje životní prostředí.
Lze jej bezpečně likvidovat při čištění odpadních vod a také kompostováním.
Není škodlivý pro lidské zdraví, zvířata či vodní organismy.
Rychle zkapalňuje pevné organické látky.
Svou účinností pak neláká obtížný hmyz a navíc příjemně voní.

VYUŽITÍ
Bionáplň trojí formule pro přenosné chemické toalety a zařízení určené pro použití na chatách, lodích, v autokarech, letadlech, obytných přívěsech a karavanech, vhodná také např. pro zdravotnická zařízení, podzemní důlní pracoviště, na staveništích, atd.

ZPŮSOB POUŽITÍ
Ověřte si kapacitu nádrže. Na každých 10l obsahu nádrže použijte 100 ml přípravku. Pouze v případě typu Porta Potti vlijte do horní nádrže toalety, u ostatních typů (např. WC pro karavany a lodě atd.) do sběrné nádržky.
Nepoužívejte společně s ostatními čistícím a dezinfekčními prostředky obsahujícími kupř. formaldehydové, fenolické či kvartérní amoniové sloučeniny, které by mohly potlačit účinky přípravku.
Provozní teplota: V aktivním stavu mezi 10-60°C.
Výsledek nezávislého produktového testu: Certifikován jako NEPATOGENNÍ (Národní referenční laboratoř), bezpečná likvidace při čištění odpadních vod.

1 l

SanniSMART je nový revoluční výrobek 3 v 1 na bázi přírodních enzymů, určený pro použití do přenosných toalet, uzavřených odpadních systémů v karavanech, na jachtách, také v provozech na silničních a ostatních staveništích. Níže jsou důvody, které nás vedly k vyvinutí biopřípravku, který nemá negativní dopad na životní prostředí, velmi účinně odstraňuje zápach, likviduje exkrementy, neobsahuje žádné fenoly, fosfáty, formaldehyd a jiné chemické látky a je obohacen o příjemnou vůni.

PŘENOSNÉ TOALETY - popis systému
Tato hygienická zařízení se většinou skládají ze dvou částí. Vrchní 20l nádoba je opatřená sedací částí a ručně ovládaným splachovadlem. Za účelem eliminace zápachu spojeným s použitím toalety se většinou při plnění nádoby s vodou přidává nějaký parfemovaný přípravek – 1 chemická složka.
Spodní část toalety tvoří další 20l nádoba, oddělená od vrchní části posuvnou záklopkou. Ta je po dobu používání toalety otevřená a bezprostředně po přijmutí exkrementů se automaticky uzavře.
Minimální množství vody stanovené pro použití toalety jsou 2l vody obsažené ve spodní části zařízení, do něhož přidáváme další přípravek - 2 chemická složka a důvodem použití této složky je podpořit rozpouštění výkalů a posléze tak usnadnit vyprázdnění zaplněné nádoby.

OŠETŘENÍ TOALET – ELIMINACE ZÁPACHU
Dnešní trh nabízí řadu hygienických zařízení určených pro použití v karavanech a člunech, které jsou dostupné prostřednictvím specializovaných obchodů, a zároveň se tento sortiment nabízí např. stavebním firmám formou přímé nabídky.

Balení chemických přípravků – náplně - je vždy v podobě dvojdílného setu (pro vrchní a spodní část toalety je dodávána náplň zvlášť), přičemž cena těchto výrobku je dosti vysoká.
Běžným průzkumem trhu bylo zjištěno, že 80% zákazníků si stěžuje na nepříjemný zápach uvnitř karavanů a na jachtách s přenosnými toaletami kvůli tomu, že vrchní část toalet neobsahuje žádné aroma, a že přípravek na chemické bázi používaný ve spodní nádržce sice efektivně napomáhá rozkladnému procesu, ale postrádá inhibitor účinků síry, který by redukoval zápach při otevírání a zavírání záchodové záklopky.
Tento problém nás motivoval k tomu, abychom provedli podrobnější průzkum trhu ve věci potenciálního zájmu o dokonalejší výrobek 3v1. Přitom jsme se tedy dozvěděli, že koncovým uživatelům nevyhovuje to, že pro každou ze dvou nádržek se používá jiný přípravek. Mnohé z nich navíc obtěžovalo i odměřování jednotlivých dávek. Někteří majitelé karavanů, člunů, lodí, si také stěžovali na zelný zápach vycházející z toalety (to znamená přítomnost síry).
Začali jsme spolupracovat s technologem biochemické výroby a odborníkem na přípravu vůní a parfémů. Měli jsme vysoce úspěšný bakteriálně enzymatický přípravek určený pro aplikaci ve spodní nádržce.
Naším úkolem bylo navrhnout jednoduchý výrobek, uvolňující příjemnou zastírající vůni, inhibitor/ zpomalovač účinků síry, který by dokázal spoluúčinkovat s naším vlastním biologickým výrobkem, aniž by nějak narušil účinnost našeho bakteriálně enzymatického preparátu. Úkol se podařil a nyní Vám můžeme nabídnout biopřípravek Sanni SMART v balení 1 l a nebo 5l. Věříme, že Vás překvapí svou účinností.
Prozatím jsme provedli neformální zkušební testy a ze strany majitelů karavanů jsme obdrželi řadu spokojených písemných ohlasů. Věříme, že máme v rukou potenciálně vysoce úspěšný výrobek.

Zboží ze stejné kategorie - Bionáplň SanniSMART 3V1

SUBIO OxyBreak přípravek pro suchá WC 50g

Ekologická směs biologických kultur pro rozklad veškerého organického odpadu v suchých wc. OxyBreak je směsí mikrobiologických kultur a enzymů určených pro ošetřování suchých WC. Ekologicky zpracovává tuhé exkrementy v ...

SUBIO BIO ENZY - na nádobí

BIO prostředek na nádobí vhodný v kombinaci s ostatními prostředky SUBIO. Prostředek na mytí nádobí s vůní červeného pomeranče, obsahující přírodní enzymy, které zvyšují odmašťovací schopnost a neničí biologickou kulturu ...

SUBIO Sannifresh pro přenosné toalety a suché toalety 1 l

Biologický přípravek pro přenosné a suché toalety. Odstraňuje zápach z latrin a přenosných záchodů! SanniFresh je organický přípravek sloužící k rozpuštění a rozkladu organické hmoty v toaletách, nacházejících se na ...

SUBIO SET pro ODPADY-SIFONY s urychlovačem

Dvousložkový ekologický prostředek pro domácnost k čištění všech odpadů a odpadních sifonů. Ideální dvousložkový ekologický prostředek pro domácnost k čištění všech odpadů a odpadních sifonů, (kuchyně, koupelny, ...

SUBIO SeptiClean pro žumpy a septiky 50g

Biopřípravek pro rozklad organických nečistot v septicích, župách a odpadních systémech. SeptiClean je směsí mikrobiologických kultur a enzymů, které slouží k ekologickému rozkladu fekálií a veškerého organického odpadu v ...

SET pro restaurace, jídelny, kuchyně 71

OxyBreak - Aqua CB - Zahradní jezírka - 1 kg Směs unikátních biokultur pro čištění zahradních jezírek Urychluje rozklad nečistot organického původu ve vodě, projasňuje vodu a pomáhá k udržení biologické rovnováhy v jezírku. ...

SET SUBIO OxyBreak - domovní ČOV 50 g + urychlovač 80ml

AKCE!! Biopřípravěk určený pro zajištění bezchybného chodu domovnívh čístíren odpadních vod. Soubor užitečných bakterií OxyBreak - domovní ČOV, sypká složka, která se aplikuje jako první, je určena pro očkování aerobní ...

SUBIO SET pro suchá WC s urychlovačem

Sypký biopřípravek OxyBreak - suché WC. Sypký biopřípravek OxyBreak - suché WC, který se aplikuje jako první, ekologicky zpracovává exkrementy v klasických suchých záchodech. Rozkládá hmotu organického původu, včetně toal. ...

Váš dotaz Bionáplň SanniSMART 3V1

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © stavebniny-ds.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© stavebniny-ds.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace